Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2019, 16:56   #209
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
Dla wyjaśnienia. Tak jak napisał Gladin jest okres nowego roku. U mnie nadal napięty grafik życiowych spraw i w dodatku moja narzeczona ma problemy zdrowotne, co wybaczcie ale jest dla mnie ważniejsze niż pbf. Wiem, że niektórzy tutaj jajko znoszą, ale nadal nie odpisał Porando, który prowadzi 3 postacie np. Dru jest offtop z postacią z uwagi na opuszczenie wątku fabularnego i pojawi się w swoim czasie jeśli to ustalimy. Dlatego proszę o zachowanie rozsądku. Sam myślałem, że granie będzie szybkie, łatwe i przyjemne, ale jakbym miał aż tyle czasu żeby tutaj siedzieć po kilka godzin dziennie i pisać, to był grał live nie na forum.

Odpis jest. Czekam na Porando. Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku.
 
__________________
Prowadzę: Liczmistrz; Kwestia Ceny
Gram: Zdarzenie
WielkiTkacz jest offline