Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2019, 10:42   #671
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Termin do poniedziałku włącznie.

Robin, utrzymałem deklarację, że nie ryzykuje pozostania wykrytą. Jakby jednak chciała usłyszeć rozmowę, to mogę ją zrewidować, ale wiąże się to z wyjściem z ukrycia, skradaniem i ryzykiem łatwiejszego wykrycia jej. Tam gdzie obecnie była, była bezpieczna i może zareagować od razu w momencie, kiedy zobaczy, że wszyscy się rozchodzą.
Fay i Rudolf na ten moment bez zmian. Ognisko płonie, zając się robi. Nie musicie odpisywać.
Cathelyn może zareagować przy straży, albo grabarzu. Jak nie, to po prostu może odpoczywać i czekać, czy coś się zmieni.
Wolfgang i gromadka. Abelarda nie ma, nie widać i nie słychać.

W razie pytań, wiecie gdzie jestem


Materiały:
Gretchen o Petrze Drall - Biedne dziewczę. Gierig narzucił im taki czynsz, by nie miała wyboru i oddała mu, no wiesz, się. Nie ulega młoda, nie ulega, ale awanse albo przyjmie, albo bez dachu zostanie. A i jej matula schorowana. Ale to wszystko tak między nami. Bo to ino ja wiem. (Plotkę zna Cathelyn)

Stampi Thundergut - ochrnoniarz Gieriga. Krasnolud.

Kastor Kroeber - właściciel młynu (7). Mówi się w mieście, że ma problem z utrzymaniem młynu. Sam jest bardzo ponury i widać zmęczony życiem.
 
AJT jest offline