Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2019, 20:28   #791
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
***

- Wiesz, że masz nie wyparzoną gębę?
- Parę razy mi to mówiłeś.
- Czy kiedykolwiek coś sobie z tego zrobiłeś?
- Nie.
- Aha…


***
Przeszukiwanie pokoju przebiegło nad wyraz zaskakująco. Miejsce gdzie mógł być wróg/ktoś do przesłuchania było puste. W miejscu, gdzie jeszcze przed kilkoma chwilami nie było nikogo teraz ktoś był. Szczur. Szczuroczłowiek. Skaven. Jeden, drugi, piąty… dużo, wiele, o ja pierd…. Barbak na iście orkową modłę dokonał szybkiej kalkulacji ilości nieprzyjacielów.
Ponieważ proces ten zajął chwil parę, trzeba było policzyć na palcach ilość przeciwników dodać dwa z pamięci i podzielić przez…. Drow wystartował pierwszy. Zatańczył, zawirował, podskoczył wykonał salto i wylądował z wyraźnie zaznaczonym telemarkiem. W tańcu towarzyskim zapewne otrzymał by 10 od Beaty Tyszkiewicz.
Ork, kultywując styl walki swojej rasy nie gustował w podobnych ozdobnikach. Wykonał młynek toporem i ruszył do przodu. Szybko okazało się, że Dirith postanowił zaciukać Skavena wyglądającego na dowódcę. Pobiegł w jego kierunku nie bacząc na to co działo się wokoło i odsłaniając tym samym się przed atakami innych. To było miejsce, które było wręcz wymarzone dla orka. Ponieważ był większy (…. I przystojniejszy). Pomknął za drowem. Założenie było następujące: ile razy Korożerca mijał przeciwnika, olewając go i rozpraszając za razem tyle razy ork zamierzał wbiec w niego i siłą swych mięśni wzmocnioną pędem i masą… Efekt miał być jeden: Dekapitacja przeciwników.

***
- Pomożesz?
- A mam inne wyjście?
- No nie bardzo.
- No właśnie.
- Czyli co? Jak w kosmicznym meczu?
- Nie tym razem.
- ??
- Ja im po prostu przypieprzę. A ty mnie wylecz jeśli oni by przypieprzyli mi.
-…
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline