Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2019, 17:47   #1196
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za jak zawsze nadzwyczajną sesję.
W pamięci już na zawsze pozostanie mi wiele perełek z tej sesji. Scenek i zdarzeń tak klimatycznych i wyjątkowych, że wryły się na stałe w moją pamięć.
Za to ogromne i głębokie podziękowania, zarówno dla Pipboya, jak i dla pozostałych graczy.

Pipboy ma talent do tworzenia żywych i wiarygodnych postaci. Każda z swoimi własnymi problemami i dążeniami. To czyni wykreowany świat prawdziwym oddychającym złorzonym systemem z krwi i kości.

Również współgra cze stworzyli zajefajne postacie. Wszyscy bez wyjątku. Lemi, Zuz, Driada, Amduat, Zombi, Czarna. I wcześniej Carlos grający Willa, PPPP grający Chomika, kucharza i pyromana z indiańskim przyjacielem o imieniu Pies. Psionik z Barneyem Patrickiem, no bardziej zapadł mi w pamięć niż Szuter, no z pewnością gdyż Baba raczej z tym drugim niewiele miał styczności. Ale ale, chyba za daleko się cofam pamięcią Jak by kogo interesowało, pierwszy post tego epickiego cyklu pojawił się pn lip 30, 2012 10:33 pm - robi wrażenie, prawda?

Szkoda, że nie było więcej okazji do interakcji. Głównie z mojego powodu, życie...niestety.
Chciałbym tu jednak jeszcze raz podziękować Zombi za ten wspólny kawałek, który, jak widzę w komentach innych nie tylko mnie na długo pozostanie w pamięci.
Postać "Alicji" jest pewnego rodzaju ewenementem, rzadko zdarza się w RPGach postać nie-bojowa do takiego stopnia, a równocześnie mająca tak wiele sukcesów na swym koncie i chyba największy wpływ na całokształt całej sesji.

Czarną uczczę ponownie minutą ciszy... samotnie przed monitorem... pozostawia po sobie nie tylko smutek i poczucie pustki, ale i wspomnienia niesamowitej postaci.

***

Co do następnej odsłony epopei, na pewno zagram. Postaram się jak mogę nie znikać na długo, ale demony realu sobie mnie trochę za bardzo upodobały, jak na mój gust...

Cytat:
Napisał Pipboy79
- Każdy BG dostaje po 100 g na wykupienie sobie kontaktów w Cheb: Chebańczycy, schroniarze, Runnerzy, NYA itd.
hmm... ja jeszcze z poprzedniej sesji nie wykorzystałem moich 100g na ten cel czas się za to zabrać.

Cytat:
Napisał Pipboy79
- Baba - z racji tego, że po raz któryś z kolei Baba doszedł w swoich przygodach do momentu gdy stał już jedną nogą w grobie dostaje coś na tą okoliczność. Booster. Jeśli zdrowie postaci spadnie do 20% (u Baby 2 R.Lek lub mniej) włącza mu się kop adrenaliny. I podczas akcji ma karę za Rany o 2 mniejszą.
dzięki. Na pewno się przyda jak znam twoje sesje
 
Ehran jest offline