Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2019, 23:30   #195
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 19 - 2037.II.21; sb; wieczór

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do czw. 17.I. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta. Ja na ów weekend powinienem już być pourlopowy to jestem przy nadziej na powrót do standardowego tempa



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Skany)



- Tak dla orientacji powiem, że rozmowa Lawa przez holo, chronologicznie właściwie rozgrywa się w poprzedniej turze. Czyli na krótko zanim Ruben odzyskał tomność. I w obecnej turze to trochę retrospekcja.

- Co do namiarów na holo Rubena to BlackRain może podać przybliżony rejon danego przekaźnika. No ale, że ich jest nie tak dużo to ten rejon zawiera kilka przecznic przy rzece. Na precyzyjną akcję ratunkową dość mało precyzyjny namiar ale zdalnie już raczej nie da się tego bardziej doprecyzować. Trzeba by spróbować czegoś innego.

- Myślę, że rozmowy przez holo nie ma za bardzo co przedłużać i dobrze by było skończyć w tej turze. Rozmówca Lawa chce wiedzieć z kim rozmawia czyli kogo reprezentuje Law no i po co przysłał Rubena. Wygląda na to, że jest właśnie zorientowany, że Ruben jest tylko posłańcem. Więc jest ciekaw oferty. No ale pewnie bierze pod uwagę, że to może być policyjna podpucha.

- Z rozmową Rubena podobnie. Ważne jest co odpowie warsztatowcom na ten pokazany tekst wysłany do Moritza. Wygląda na to, że pogrzebali w telefonie Rubena i pewnie sprawdzili ostatnie sms, połączenia itd.


---

- Chyba tyle ode mnie w tej turze. Jak coś to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline