Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2019, 20:42   #67
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Dobra, to tak:
1) kwestię taksówki mogę zmienić, wyślij mi na PW odpowiedni opis, a go podmienię w poście.
2) kryjówka znajduje się na pograniczu dzielnicy portowej i Małej Havany. Stosunkowo blisko jednej z czterech komend policji, więc wpływ gangów ograniczony. Powiedziałbym, że okolica zamieszkana głównie przez klasę średnią (więc chyba najlepsza część Małej Havany).
3) Opis wnętrza apartamentu należy całkowicie do Jaśmina. Póki co pisał, że apartament jest trzypokojowy, a budynek ma windę.
4) Budynek - chyba nie było to sprecyzowane, ale wydaje mi się, że były tam głównie średnie bloki, więc możemy przyjąć tą opcję.
5) Sfory w mieście żyją własnym życiem, nie meldują się i niestety nie macie na nich żadnych bezpośrednich namiarów.
6) Wydaje mi się, że nie było to do tej pory nigdzie podane, ale Seledynowy Książę, znany też jako "Rzeźnik z Harwood" nosi nazwisko Vercetti
 
__________________
Voracity - eng cover (Overlord 3 season OP)
Kesseg jest offline