Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2019, 13:40   #199
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Zesrałeś się nie wróciłeś - powiedziała zimno Ortega - Robili jakieś eksperymenty, pojebało ci się we łbie i jesteś jakimś jebanym mutantem. Myślisz, że jesteś wyjątkowy, bo kumple cię sprzedali? Przestałeś być potrzebny. I nie myśl, że obejdą mnie jakieś bandziory, których sami się pozbyli szefowie. Gdybym miała pewność, że tak się to skończyć to bym, kurwa śledziła każdego z waszych cyngli. Dwadzieścia cztery godziny na dobę i to gratis.
Poprawiła włosy szarpane przez wiatr.
- Zniknęło kilkanaście młodych osób, sami obiecujący sportowcy. Każde z nich bez kartoteki grubszej niż biblia. Nimi trzeba się martwić. Zresztą to nie mój wydział… to muszę mówić sąsiadom, jak przychodzą i mówią, że kolejna córka czy syn zniknęli.
Splotła ramiona na piersi i powiedziała:
- Miałeś gadać to tym super zabójcy i Giovannich, a nie wypłakiwać się mi na ramieniu. Co może jeszcze mam poklepać cię po plecach?
 
Mike jest offline