Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2019, 14:07   #200
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Na twarzy Franko pojawił się uśmiech... Tego się właśnie spodziewał... Dlatego jej zaufał. Odwrócił się i powiedział.
- Giną młode dziewczyny, w całość wplątany jest Mariano. Powinnaś go znać, jeden z tych mało znaczących alfonsów. A jak Mariano to pewno i Giovani, bo ten typ bez błogosławieństwa większych niewiele robi. Jak się domyślasz, to raczej obyczajówka. Więc niewielu to na tą skalę interesuje. Mnie zainteresowało i zacząłem grzebać. Ciebie zacznie to dotyczyć pewno jak wypłyną zwłoki albo ich części. - Celowo zaczął prowokować policjantkę. - Ja mimo wszystko wolałbym tego uniknąć, dlatego udałem się do pewnego magazynu gdzie natknąłem się na paru zdolnych próbujących mnie załatwić strzałkowcami. Tam też spotkaliśmy się z panią Q i dziwnym, jak to określiłaś... Mutantem, który o mało nas nie rozszarpał na strzępy. Mam nadzieję, że nasza artystka nam to zgrabnie wyjaśni. Bo w tej historii więcej mamy niewiadomych niż odpowiedzi.
 
Fenrir__ jest offline