Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2019, 21:25   #260
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mag Zobacz post
Na udział Turina i Nefariusa nie mamy co liczyć
No właśnie czekałam na tego pierwszego... i na wypowiedź abiego. Och, to TT odpada, i nawet sam o tym nie napisze? (Tak Mag, możesz przejąć jego postać). No cóż, szkoda.

Dobra, słuchajcie drodzy gracze... ja również mam ochotę dalej tu prowadzić, problemu ni ma a ta sesja ma powolne tempo... bo tak wyszło <rozkłada ręce> przestałam gonić z bacikiem na regularne pisanie, odpuściłam sobie szczucie jednego i drugiego, zrobił się luzik, a potem za duży w sumie luzik, no i tak się nam sesja rozwlekła. Afkoz ja też mam w tym winę... no ale mniejsza z tym, jak chcecie grać, to gramy i zabieram się za pisanie posta!

PS: A tak sobie skromnie liczyłam, że w tej sesji nikt nie odpadnie, i każda postać jest dla fabuły ważna, i ochy i achy i stworzymy cud-miód team i inne takie cukierki no cóż, ale i drużyna "po przejściach" to też ma swoje smaczki...

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest teraz online