Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2019, 00:12   #341
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Ale wam się przyfarciło z rzutami przy ucieczce...

Misja wykonana! Udało wam się zniszczyć Oko Yrrhedesa, w komplecie uciec i jeszcze parę sztuk złota do kieszeni wpadło

Przypomnę tylko, że to była pierwsza rozpoczęta przeze mnie sesja na lastinnie. Należą wam się wielkie podziękowania za odwagę i zgłoszenie się do początkującego MG. Wiele się z wami nauczyłem i dobrze bawiłem. Gratulacje dla tych, co wytrwali do samego końca. Mam nadzieję, że dla was to też nie był zmarnowany czas. Przygoda prościutka i nie wymagająca wielkiego myślenia, ale może udało się nie zanudzić was na śmierć

Specjalne podziękowania dla Kerma i Cattusa, którzy dzielnie i terminowo ciągnęli przygodę do przodu

Jak ktoś ma pytania, komentarze czy uwagi, niech pyta, komentuje i uważa Ktoś (nie) chce dostać notatkę na profil?

Do zobaczenia na innych sesjach!
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline