Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2019, 09:36   #1
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Apokalipsa

Witam graczki i graczy, jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i KP, życzę wszystkim udanej zabawy

Ten temat służy oczywiście do komentowania sesji, dopytywania MG o niejasne szczegóły, rozwiązywania problemów i ogólnie pojętej integracji

Tempo odpisów 4/4 dni, z nadzieją, że nie będziemy wykorzystywać limitu czasowego w 100% za każdym razem Brak informacji o nieobecności mnie wkurza, bo traktuję go jak brak szacunku dla prowadzącego i współgraczy. Część forumowych MG jest twarda, po 2 nieusprawiedliwionych nieobecnościach wywala gracza z sesji. Ja jestem miętki, ale w takich sytuacjach gracz może się spodziewać pecha w kolejnych kolejkach (od złośliwych i mocno najedzonych ptaków po brak losowania kogo zaatakuje potwór). Rzecz jasna, jak gracz zniknie na amen, to i postać zniknie.

Długość odpisów jak Wam pasuje. Nie wymagam głębi i historii na pięć stron za każdym razem, fajnie jeśli napiszecie więcej niż 'to ja go tnę'. Byłoby dobrze, jakbym wiedział co każda postać chce robić (deklaracje we wpisie lub tutaj, w komentarzach).

Posty poproszę z opcjami JUSTUJ i INDENT. Dialogi kursywą, myśli dodatkowo w cudzysłowie. Jak chcecie jakieś ozdobniki (muza, grafika) - proszę bardzo, ale bardziej zależy mi na poprawnym języku.

Światotworzenie - mam chęć dać wam trochę swobody, ale przy sześciu graczach trochę się tego obawiam... Na pewno możecie światotworzyć w ramach zdrowego rozsądku, bez wpływu na fabułę czy istotnych NPC. Jak uznam że idziecie za daleko, będziemy dyskutować

Nie lubię podchodów wewnątrz drużyny, kłótni graczy itp. Gramy razem, bawimy się dobrze, a jeśli nie, to rozwiązujemy problem jak dorośli.

Nie wiem, kiedy dokładnie założę temat sesyjny, trochę potrwa mi stworzenie posta wprowadzającego. W międzyczasie nazwijcie swoje KP "AP1_imię postaci_nick forumowy".

A właśnie, gdoc. Będzie używany do dłuższych i istotniejszych dialogów. Mam też pomysł, żeby tam rozgrywać walki. Będziemy wtedy pisać tam czysto mechanicznie - mapki, deklaracje akcji, rzuty itp. Po walce ja (albo i gracz, czemu nie) przerzucę to fabularnie na forum. Co wy na to?

Pewnie zapomniałem o ważnych sprawach, więc jeśli macie pytania o mechanikę, mojego warhammera czy technikalia sesyjne... pytajcie.

Kilka indywidualnych próśb
Obca, JH, Kerm - macie wspólną historię, i fajnie, ale nie róbcie osobnej podgrupy w drużynie
Shiv - zrobiłem ci plik na gdocu, przerzuć tam swoją KP z pdf.
deszatie - zostałeś przyjęty warunkowo, wydaj te ostatnie 100 PD
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.

Ostatnio edytowane przez Phil : 01-07-2020 o 11:53.
Phil jest offline