Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2019, 15:29   #1198
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Szumowiny?! Gratuluję doboru słownictwa i polecam Regulamin...


Driada wywołała swoim postem mnie do tablicy, więc tak...


Sesja zapowiadała się świetnie i początkowo super się w niej grało. Włożyłem w postać sporo pracy, jak również w posty czy grę. Słowem sesja marzenie, choć do najlepszej sesji postapo na tym forum - "Pola Nienawiści" trochę brakowało.


Nasze drogi rozeszły wydawało mi się w naturalny i spokojny sposób... ale skoro tak to ja też napiszę dlaczego odszedłem z sesji:


- bo to postapo a nie "M jak Masarnia" czy kółko wzajemnej adoracji


- postapokalipsa to nie klepanie się po pupciach, ale walka o przetrwanie


Nasze wizje się różniły, stąd rezygnacja, choć muszę przyznać, że niewielu rzeczy na LI żałowałem tak mocno jak rezygnacji z tej sesji.


Ale co ja tam "szumowina" mogę o tym wiedzieć...


Nie pozdrawiam - merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline