Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2019, 21:45   #1200
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Ehran


- Hmm... to ciurkamy tą Wyspę od 2012 czyli tak coś jakby z 6 - 7 lat? O rany... Normalnie brodę i włosy można zapuścić, zgolić i znów zapuścić. I to z kilka razy Na co dzień, z tury na tury, jakoś tak nie czuć tego czasu no ale jak się człowiek obejrzy wstecz, popatrzy na planszę no to rzeczywiście szmat czasu, plansz, postaci... Fajnie, że udało się aż tyle tego przemielić




@Driada

- Szacun za przeczytanie sesji i wielu innych. Podziwiam bo ja praktycznie nigdy nie mam czasu na czytanie sesji w które nie gram. Dobrze usłyszeć, że to co wcześniej przeczytałaś zachęciło Cię do spróbowania gry i na forum, i w forumowe neuro, i po tej drugiej stronie stołu no a nawet w tej właśnie sesji. Fajnie było chociaż w końcówkę sesji zagrać razem.



@Merill

- No cóż mogę Ci powiedzieć? Raczej nam nie po drodze. I myślę, że mamy zbyt duże różnice charakteru i wizji tak postapo jak i neuro abyśmy się dobrze ze sobą czuli na jednej sesji ino po przeciwnych stronach stołu. Fajnie słyszeć, że mimo tego chociaż początek sesji wspominasz nie najgorzej.


@Zombi i Lemi

- Właściwie została wasza dwójka z Graczy którzy dotrwali do końca sesji. Jakbyście coś powiedzieli na koniec to byłoby pewnie fajnie. W końcu nie co dzień kończy się 3-letnią sesję. Tak czy siak myślę, że pewnie pod koniec miesiąca przeniosę i sesję i komenty do archiwum.


@Wszyscy

- Jest okazja pogadać o tej sesji. Powiedzieć coś z tej okazji czy o tej sesji czy o przyszłym, letnim rozdziale. Można mieć podobne albo sprzeczne opinie. Ale prosiłbym aby dyskusja odbywała się na cywilizowanym poziomie z poszanowaniem i regulaminu i rozmówców. Tak aby nie dawać dodatkowej roboty ani mnie ani reszcie załogi obsługi.

- A tak z innej beczki. Tak z czystej ciekawości jestem ciekaw co byście próbowali zdziałać swoimi postaciami do Lata Tak informacyjnie Wiosna kończy się gdzieś w okolicach połowy kwietnia. A Lato dokładnie jeszcze nie wiem kiedy ale myślę, że zacznie się w lato właśnie. Prawdopodobnie w trakcie, tuż przed, albo tuż po żniwach czyli w okolicach sierpnia.Czyli dobre parę miesięcy odstępu. I nie mówię z góry, że te wszystkie plany BG by się udały ale kto wie? Może będzie od czego zacząć kolejną część przygód danej postaci?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline