Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2019, 20:42   #196
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 20 - 2037.II.22; nd; noc

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do czw. 24.I. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Skany)



- Przyznam, że bardzo ładnie Ci poszła ta ostatnia tura, i przed czasem i w ogóle było do czego pisać czyli bardzo ładnie właśnie

- Ok, tura jest podzielona na dwa interwały czasowe, tuż przed i po północy. I dzieją się w dwóch oddzielnych miejscach.

- Wygląda na to, że to co powiedział do tel Law zaskoczyło chyba wszystkich jak leci. I nastąpiła przerwa do namysłu itd.

- Ruben w końcu spotkał samego Alvareze. Właściwie ma okazję mu przedstawić ofertę tudzieć powiedzieć cokolwiek innego. Z perspektywy Rubena, warsztatowcy ani Alvarez nie zdradzili się o rozmowie z Lawem.

- Law zaś musi podjąc decyzję co i jak zrobić z proponowaną wymianą. Jak się zgadza to plan tego spotkania, kto ma gdzie iść itd. Ma do dyspozycji zasoby bazy. Jeśli coś niejasne co można a co nie, czy coś jest w bazie czy nie no to pytaj No a jak nie zgadza się na wymianę no to wtedy co z tym robi. Generalnie w tej turze chciałbym dostać plan działań na najbliższą noc/poranek.

- I dobrze by było jakby Law się przespał jeśli chce byś świeży i wypoczęty o poranku.



---


- Chyba ode mnie tyle. Jak coś niejasne no to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline