Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2005, 20:20   #27
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
No, trzeba troche odświeżyć ten temat. Redone towarzyszy mi od najmłodszych lat i wzięło się to z kreskówki Cow and Chicken. Był tam taki czerwony koleś, po angielsku mówili na niego The Red One. I gdy pierwszy raz w życiu logowałam się do IRC'a, wklepałam bez większego namysłu Redone, no i tak mi zostało.
W grach przyjmuje dwa imiona, jeśli to Kryształy Czasu to nazywam się Liatris Delavayi. Zdaje się, że to łacińskie nazwy jakichś kwiatów
W pozostałych grach o klmacie średniowiecznym jestem Viliathen Ma'fer, głównie w D&D i jestem złodziejką. Powstało to z zabawy generatorem imion w Neverwinter Nights. Bardzo mi się to podoba.
A nawet mam stałe imiona dla mojej drużyny w grach typu Baldurs Gate czy NWN. A są to:
Saar'a'leneal - druidka elfka
Irwen - mag człowiek
Kistra "Tarcza" - paladynka człowiek
Asitral "Mroczny" - kapłan człowiek
I mój ulubiony (Hood, to pasuje do konkursu na nazwe dla krasnala :P ):
Kalim "Topororęki" z rodu Bondergrod - krasnolud wojownik.

No to tyle, dziękuje za cierpliwość
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem