Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2019, 22:25   #15
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Ależ macie tempo Trudno nadążyć za wami, tak trzymajcie przez najbliższe parę miesięcy

Deklaracje – są mi potrzebne, żebym ja wiedział co chcecie dalej robić, a wy mieli wpływ na przygodę. Trzy osoby wpisały uwagi o sprawdzaniu (lub nie) środowiska lokalnego, rzeki i kierunku południowego. To potraktowałem jako deklaracje i je rozpatrzyłem. Jeśli ktoś nic nie wpisał, uznałem, że zgadza się z innymi.

Dokąd ciągnę wpisy – do momentu, w którym uznam, że potrzebuję decyzji drużyny (np. teraz - w którą stronę z Hergig, jeśli stamtąd ruszacie dalej lub z powrotem). W tej przygodzie mogę ciągnąć fabułę trochę dalej niż w dungeon crawlu, gdzie co skrzyżowanie ludzie decydowali o kierunku (ostrzegałem o nieco szybszym tempie narracji).
Tu minęliście np. drogę na Lenkster, podjąłem tę decyzję za was. W zamian przyśpieszamy trochę fabułę, a wy możecie mieć pewność, że tam Katriny nie ma. Nie podejmę za was specjalnie błędnej decyzji, byłoby to lekko nie fair

I tak to będzie wyglądać w przyszłości Jakieś uwagi do tego sposobu prowadzenia tej sesji?

@Obca - możecie wstawiać ozdobniki do postów. Nie musisz tatusia w linku chować, dawaj go w poście, żeby był widoczny Gdzie perła - na szyi, kieszeń, bagaże? Chcę wiedzieć czy nasłać kieszonkowca czy włamywacza.

@Hen – brama południowa Wolfenburga i główny szlak w tym kierunku to droga przez Ristedt i Kienbaum, nie Grunackeren (nawet jeśli tak na mapie wygląda, przepraszam za zmyłkę). Zedytuj proszę swój post
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline