Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2019, 14:55   #414
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mój wewnętrzny cynik podpowiada mi, że to dlatego, by zdublować ilość dostępnej amunicji i potem strzelać tylko z jednej spluwy. Ale zaufam graczom i uznam, że myślą, że to dla wygody.
Też. Ale wydaje mi się, że Lever-action rifle ma lepszy spread, co sugeruje większą celność niż hunting rifle. Ma też większy magazynek, więc myślę, konieczność przeładowywania magazynków będzie dwa razy rzadsza. Nie wiem, czy pestki 10mm nie są powszechniejsze niż chociażby 0,32 czy mocniejsze pociski z dłuższą łuską. W F2 i F3 Zawsze było ich pierdylion po znalezieniu dobrej broni energetycznej lub gausa. Ale pistolet czy SMG przydawał się na "farmienie" rajdersów więc IMO 10mm nie jest zły.
SMG to jedyny sensowny "rozpylacz" z dostępnych z Twojej listy - IMO warto mieć cokolwiek do położenia ognia zaporowego, jako taktyczna opcja. Szczególnie, że nie mamy speca od M60, który o "ofercie" jest i kusił - bo zawsze można by go rozmienić na kapsle czy jakieś karabinki szturmowe po drodze.

P.S - zresztą liczyłem się z decyzją MG typu - pociski pistoletowe nie pasują do karabinu, bo łuska jest o milimetr czy dwa dłuższa i tyle
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline