Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2019, 10:14   #63
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Hisako wróciła do domu zamyślona. Miała dużo na głowie, chaos opisywał jej stan najlepiej. Wiedziała, że chce pomóc przyjaciołom ale nie chciała sprzeciwiać się ojcu póki mu nie przejdzie.

Z drugiej strony Jessi nie był rzeczywiście objęty zakazem, więc może przy jego pomocy będzie mogła pomóc nie bezpośrednio. Chłopak już stał się przydatny, kiedy powiedział jej, że może spokojnie dotknąć innej osoby bo wizja pojawia się tylko raz i nie działa to przez materiał.

Wieczór spÄ™dziÅ‚a w lepszym humorze niż poprzedni wiÄ™c jej rodzina pozwoliÅ‚a sobie na relaks. Matka Hisako postanowiÅ‚a gotować ulubione potrawy córki. Dziewczynka nie bojÄ…c siÄ™ już o wizje Å›mierci pozwoliÅ‚a sobie na wiÄ™ksza wylewność. Â-


Kolejnego dnia w szkole postanowiła podejść do Jessiego i podziękować mu za informacje.

- Hej. Dzięki za wczoraj....Ja pomogę wam, ale dopóki mojemu ojcu nie przejdzie nie mogę tego robi bezpośrednio. I tak ciebie mój szlaban nie obejmuje.
 
Obca jest offline