Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2019, 12:34   #195
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- Staruszku nie podoba mi się to… - powiedziała Kibria - Jeśli Sabiha już spotyka się z żołnierzami brata sułtana a my zabiliśmy człowieka, który ukradł mu coś bardzo cennego to równie dobrze możemy być zaraz najbardziej poszukiwanymi ludźmi w mieście. - może przemawia przez nią paranoja a może ostrożność, mogły też odezwać się instynkty przetrwania. Nie zamierzała zostać ewentualnym kozłem ofiarny, Sabihe znala i wiedziała że ta jeśli będzie jej to na rękę sprzeda Kibrię za garść monet jeśli miałoby to ją uratować.

- Wracajmy się rozmówić z Sabihą, nie wiem co ta żmija knuje, ale wątpię byśmy mieli inne wyjście niż uciec z miasta. Jeśli rzucą na nas choć najmniejsze podejrzenie to już po nas.- zadecydowała i pośpiesznie ruszyła w powrotną stronę do domu ‘dawnej koleżanki niedoli;
 
Obca jest offline