Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2019, 22:49   #36
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Dowodzenie/szarże

- Generalnie chodzi mi o to, że dobrze by było aby osoba dowodząca miała jako jedyna najstarszy stopień a pozostałe młodsze. Czyli np. st.agent i agenci ewentualnie agent terenowy + niższe szarże. Wiecie tak jak np. w wojsku jest kapral i ma pod spobą st. szeregowych czy szeregowych ale dziwne by było gdyby była sekcja 3-4 kaprali. Zestaw st.agent + agenci chyba byłby najoptymalniejszy.
W sumie na akcjach wywiadowczych różnie to bywa. Nominalny szef siatki jest nim bez względu na własny stopień. Bywa nawet, że służą pod nim tacy o wyższej szarży. Wywiad ma jednak swoje praktyki, czasami bardzo odmienne od reszty armii Aczkolwiek oczywiście Ty decydujesz, resztę podaję bardziej jako ciekawostkę.

Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
Ja mogę być podwładnym. Sądzę, że z racji wieku najbardziej logicznym kandydatem na dowódcę jest agent Woods ale to tylko sugestia
Wiek to jednak nie wszystko. Pytanie na ile w Agencji zwraca się uwagę na to co dany agent robił przed jego zrekrutowaniem? Jeśli wcale, na co wskazywałby fakt, że każdy zaczyna od stopnia młodszego agenta, raczej nie ma żadnego znaczenia i jedynymi czynnikami są staż i osiągnięcia w samej Agencji. A tych o połowę młodsza (strzelam) postać Aiko może mieć więcej niż ten mój nieszczęsny Woods

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Zostawmy Pipowi na pewno wybierze mądrze, a chyba wszyscy poradzimy sobie z tym, że ktoś będzie nad nami... przynajmniej jako gracze
Ja na pewno. Woods może mieć z tym większe problemy, ma trudny charakter, ale spróbuję nad nim zapanować
 
Col Frost jest offline