Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 22:52   #26
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Killian
Jak wyglądają? Proszę bardzo, tu masz zdjęcia - wręcza ci kilka zwiniętych fotek. Nie wiemy dokładnie, ilu jest z nimi gangerów, ale nie więcej niż siedmiu. Trupów nam nie potrzeba, więc jeśli zginie naukowiec, to marny twój los. Wiemy na pewno, że jeszcze żyje. Jak załatwisz robotę, spotkamy się tu. A co do Chmury - dołącz do jakichś łapaczy. Za rogiem jest bar, nazywa się "Znikający Punkt". Większość grupek zbierała się właśnie tam, bo Visions nie lubią tego miejsca. A za ile... za wystarczająco dużo. 400 gambli. W czym tam chcesz. Bez zaliczki. A poza tym, jak już mówiłem, ta propozycja jest nie do odrzucenia, jeśli wiesz, co mam na myśli. Widzę, że ten plan ci się podoba? Świetnie. Więc ruszaj. Aha, Kevin... pewnie chcesz, żebym ci zapłacił. Ile to miało być? Stówa? Może być w ammo?
Nagle trzy karabiny zaterkotały, a szczur zwalił się martwy na ziemię.
Jeszcze jedno. Lance ma zginąć poza miastem. No, to teraz wiesz już wszystko. Spłyń po morzach i oceanach... I nie wracaj bez Clarka.
Gangsterzy oddali ci sprzęt, razem z tą nieszczęsną zapalniczką, po czym
jeden z bodyguardów mafioza pchnął cię w kierunku wyjścia z alejki. Silny koleś, zatoczyłeś się i niemal nie upadłeś. Kiedy się odwróciłeś, tamtych już nie było. Tylko trzasnęły drzwi. Ruszyłeś do przodu i stanąłeś na chodniku, na przeciwko ciebie był bar, o którym mówił Beppo. Kiedy tylko wszedłeś do środka, omal nie wpadając na wychodzącego staruszka, na ulicę zajechali Dark Visions, raczej uniemożliwiając wyjście z baru...

Wszyscy
Podialogujcie sobie trochę, teraz do baru wszedł Killian, więc i z nim. Ja znikam na 5 dni, do tego czasu Visions blokują ulicę i nie da się wyjść, żeby na nich nie wpaść.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline