Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2019, 23:17   #199
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 21 - 2037.II.22; nd; ranek

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do czw. 31.I. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Skany)



- No to tura pykła W grze minęła noc czyli jest niedzielny poranek. Jest dość chłodno ale słonecznie na mieście ale przy rzece jeszcze stoi nieco mgły. Mgła jest dość rzadka, widać dookoła na kilkaset metrów.

- Skracająć to warsztatowcy odwieźli Rubena do czekajacego na niego George'a. Obaj są raczej cali i nie mają ubytków na Zdrowiu.

- Wedle instrukcji Rando mają poczekać przez 5 min na tym molo czyli czas potrzebny aż łódź bezpiecznie się oddali na sensowną odległość. Molo zaś najwyraźniej jest w zasięgu ognia jakiegoś snajpera.

- W tej turze bym chciał zobaczyć czy xcomowcy coś przeciwdzałają odpłynięciu warsztatowców czy nie. Jak próbują coś zrobić to co i jak a jak czekają te 5 min no to co dalej robią.

- Na kartce od Rando jest nabazgrany jakiś adres. Wygląda na bliski rzeki, jakieś dawne wyrobisko. Jeśli X-COM bierze tego questa no to chciałbym wiedzieć jak się za to zabiera.


---


- No to ode mnie na razie tyle. Jeśli są jakieś pytania to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline