Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2019, 10:03   #11
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Nieznajoma weszła pewnie do mieszkania i obróciła głowę w kierunku trzech znajdujących się wewnątrz wampirów, na każdym zatrzymując się na chwilę, jakby go oceniała. Następnie przyklękła na jedno kolano i oznajmiła:
- Witajcie, mężowie miecza - jej głos, choć lekko stłumiony przez kask, był wyraźny i pewny, pobrzmiewały w nim też nuty wesołości. - Przybyłam, jak mędrcy ze wschodu podążając za gwiazdą, aby złożyć pokłon przed nowym Arcybiskupem. Powiedziano mi, że rozpoznam go z pewnością, gdy tylko spoczną na nim oczy moje, bo wygląd jego będzie godny i aura dostojeństwa będzie go otaczać... - mówiła nieco patetycznie, jakby miała mowę sobie wcześniej przygotowaną, albo jakby ktoś jej ją ułożył - ale tak po prawdzie, to chyba mnie zrobili w bambuko, bo dla mnie to każdy z was mógłby nim być. Ty, panie - przechyliła głowę w stronę Tremera - masz w sobie tyle godności, jakby cię żywcem wyjęto z książek o najwspanialszym detektywie świata. Ty, panie - skierowała głowę w stronę Toreadora - mógłbyś być ojcem wszystkich alfonsów. Ty zaś - Tzimisce poczuł na sobie intensywne spojrzenie, mimo że nie widział oczu kobiety - choć w mężczyznach nie gustuję, masz w sobie coś seksownego, co mnie przyciąga... - powiedziawszy to, pochyliła pokornie głowę. - Wybaczcie mi więc, Arcybiskupie, którykolwiek z was nim jest, za moją nieudolność w rozpoznaniu cię... ale to w sumie twoja wina, że otaczasz się tak imponującymi towarzyszami.
 
__________________
Voracity - eng cover (Overlord 3 season OP)
Kesseg jest offline