Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2019, 16:15   #109
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Pytanie w jakim stanie zdrowia jesteśmy i czy Leo ma jakieś kontakty przestępcze w tym mieście - mogę coś wymyśleć?
Stan zdrowia jest taki sam jak poprzedniej nocy.
Oczywiście mogliście w międzyczasie użyć krwi, żeby wyleczyć zwykłe obrażenia.
Co do obrażeń poważnych/utraconych kończyn wymaga to więcej czasu i krwi.

Co do kontaktów Leo - dopiero przybyliście do miasta, więc nie macie jeszcze ustanowionych bezpośrednich kontaktów, ale jeśli masz kropki statusu w Kontaktach to możesz ich użyć, żeby wyszukać pomocne osoby i nawiązać z nimi rzeczywisty kontakt.
Jeśli chcesz, żeby była to osoba bardziej konkretna niż bezimienny NPC, to jak najbardziej, możesz coś wymyślić, ale prosiłbym, żebyś najpierw wysłał mi propozycję tej osoby np: przez PW, żeby się przypadkiem nie okazało, że w jakiś sposób będzie mi się to kłóciło z fabułą/światem.
Jeśli chodzi o te kontakty, to sugerowałbym gang kubański albo kostarykański, albo jakiegoś działającego samotnie włamywacza, może nawet wyższej klasy
 
__________________
Voracity - eng cover (Overlord 3 season OP)
Kesseg jest offline