Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2019, 17:55   #419
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie wiem czy nie będziesz musiał zrobić po prostu nowego tematu z sesją, bo inaczej poprzednich graczy pewnie będzie ci podstawiać do ich postaci.
- Nom. To w takim razie pytanie głównie do Aiko i Lucka. Albo zastępujemy w panelu stare postacie nowymi albo zamykamy starą sesję i otwieramy nową.




Cytat:
Będzie szansa cofnąć się jeszcze do spotkania z oficerami, w ramach retrospekcji czy cuś i zadać im kilka pytań, czy co mieli do powiedzenia, powiedzieli i nie ma co liczyć na większe wtajemniczenie?
- Można coś się podpytać. Chociaż raczej w retrospekcji właśnie bo mój post będzie się kończył już w Paryżu.



Cytat:
Co do excela, to zmieniłem sobie wiek z 49 (nie wiem dlaczego taki wpisany został mojej postaci ) na 20, dodałem budowę ciała, zmieniłem się ze st. agenta na mł. agenta i pozwoliłem sobie usunąć wadę palacza, bo takiej nie wybierałem (właściwie nie wybrałem żadnej).
- Tego typu błędy są całkiem możliwe jak się ręcznie kopiuje profil po profilu a potem ręcznie przepisuje dane z kilku KP pod rząd. Dlatego właśnie fajnie jakbyście rzucili tam okiem i nanieśli poprawki jeśli to konieczne. Na tą chwilę widzę, że postacie Aiko i Frosta jeszcze mają jakieś zamieszanie z punktami.



Cytat:
EDIT: Powinniśmy opisać sobie jakoś pokrótce nasze postaci, skoro znamy się co najmniej w stopniu kolega/koleżanka z pracy? W sensie tutaj, w komentarzach?
- Dobry pomysł, możecie tak zrobić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline