Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2019, 00:23   #1081
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Macie możliwość wypytania o co chcecie, zrobienia zakupów (ceny 4x wyższe niż podręcznikowe, rzeczy o dostępności "przeciętna" i lepszej).
Żarcie na ten dzień i na następny dla Was i dla zwierząt macie gratis.

E: Po poście Hakona zrozumiałem, że niektóre rzczy powinny być jasne już teraz. Napisałem to Morelowi w PW ale pewnie Oleg znalazłby sposób na podzielenie się słowami Martina podczas "miśka" z innymi jeszcze przed kolacją:

Cytat:
Przekaż reszcie, że dwa dni temu konny posłaniec wroga przejechał informując, że jakby się pokazał jakiś oddział albo podejrzana grupa zmierzająca na południe to żeby donieść do Auggen albo Geschburga. Mnie się tu boją, nikt nie doniesie, ale dalej różni mogą się zdarzyć.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline