Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2019, 09:59   #1468
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Sugestia z mojej strony:

Ponieważ wczoraj był termin mojego posta...

Wrzućcie co macie na gdocach.

Pojawi się moja odpowiedź. Nie specjalnie długa i mogę nawet wam zaspojlerować co w niej będzie.

Do Płockiej inkwizycji ponownie przybędzie posłaniec nalegający na to, żeby się spotkać i wyjaśnić sprawę zabójstwa szanowanego obywatela Dohna.

A grupa Brok mając za sobą spokojną podróż dotrze do miejsca gdzie można by rozbić obóz na noc.I tu będzie również okazja wypytać Dobromira.

Co do Witolda, to mógłby ruszyć z krzyżowym ogniem pytań poproszony przez Klarę. W przypadku Eberharda, owszem, zapyta o coś, ale pewnie zrobi to na odczepne.

Proszę, postarajmy się utrzymać tempo jednego posta w tygodniu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline