Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2019, 22:22   #358
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki, wczoraj się nie wyrobiłem no to dzisiaj mój post jest. I dzięki Santo za wrzucenie posta z doc :> Co do terminu to jakieś 1.5 tyg na odpis. Czyli do czw. 07.II.


Stan Zdrowia:

Michael Craven - 10/10; zdrowy;
Mervin M. Wilgraines - 9/10; draśnięty;
David Greer - 11/12; draśnięty;
Sigrun Krieghafen - 9/10; draśnięta;
Koichi Takesumi - 10/10; zdrowy; naznaczony
Joe Xero - 10/12; draśnięty;
Marian Zapała - 10/10; zdrowy;
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)



- Ok no to Koichi i Dave przeszli się puścić żurawia na okolicę. To co widzą to jak w poście, czyli ogólnie opustoszałą ulicę w stylu postapo. Przynajmniej na tą chwilę. Przy opisie możecie tu poświatotworzyć co do tych klimatów i znalezisk ino trzymając się tego ogólnego klimatu. Jak ktoś ma wątpliwości czy coś pasi czy nie no to zawsze może zapytać

- A przy rzece eksperymenty Joe i Mervina wyszły też jak widać. Generalnie masa w rzece zachowuje się podobnie jak jakaś żelatyna czy ksiel pokryty błoną z wierzchu. Czyli ugina się pod cieżarem, im większym tym bardziej ale na razie nigdzie nie pękł gdzie te przedmioty czy ludzie zostały wrzucone.

- W tej turze chciałbym post od każdego. I każdy niech pisze za siebie jaką opcje wybiera. I każdy niech doklei do swojego posta rzut k10. Jeśli ktoś nie da posta, żadnego L4 ani deklarki uznam, że zostaje na miejscu.


---


- Ode mnie chyba tyle. Jak są jakieś pytania czy coś niejasne no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline