Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2019, 22:22   #433
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
2 - Jeśli o to chodzi:

oficjalnie wystawionymi przez Sekcję Operacji Specjalnych

- Odpada. Jest 40.III a SOE założą dopiero w 40.VII. A jakby co: https://pl.wikipedia.org/wiki/Specia...ions_Executive
Heh. Nie o tą "sekcję operacji specjalnych" mi chodziło Chodziło mi o biuro w strukturach The Met, które zajmowało się operacyjnym wsparciem agentów - np. właśnie tworzeniem fałszywych dokumentów (tożsamości brano głównie "przywłaszczając" imiona i nazwiska osób zmarłych jako noworodki lub małe dzieci). Było częścią Special Branch, bo to jego agenci najczęściej potrzebowali takich "przykrywek". Nie znam dokładnej nazwy wg stanu na 1940, więc sobie ją "wymyśliłem"

A poza tym... drogi Mistrzu... to nie klasówka z historii. Kto powiedział, że SOE nie mogło być wcześniej, niż było

Dobra, już się nie czepiam

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Co do reszty to legendy macie na brytyjskich policjantów i są zrobione jak trzeba. Fabularnie możecie wymyślić sobie personalia postaci. Czyli podobnie jak Aiko i Lucek robili to przed wylotem do Norwegii. I tyle

- Możecie się podzielić na dwie pary. Z tym, że hierarchia obowiązuje czyli szefem całej czwórki jest postać Aiko. Według legendy to już sobie ustalcie sami.
No i cacy i gra gitara Szczegóły już sobie dookreślimy we czwórkę, kto pod kim... służy
(tylko bez zbereźnych skojarzeń, zboczuchy jedne!)
 
__________________
Mam dość ludzi tak szczelnie zawiniętych we własną zajebistość, że zza krawędzi rulonu nie dostrzegają innych ludzi.
Loucipher jest offline