Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2019, 20:42   #4
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Hej. Cieszę się, że startujemy. Pierwszy post bardzo przypadł mi do gustu. Niby nic się nie dzieje wielkiego, ale wrócenie po prawie roku do Lyrio okazało się wyjątkowo miłe.

Dziś zabiorę się za pisanie i jutro późnym rankiem dopracuje i wrzucę.

Ja również dam odpis testowy w sesji, żeby skalibrować awatara.

Naprzód przygodo

EDIT: Dostosuje się i w prologu będę pisał w 1os. Potem może również zastanowie się nad taką formą z dwóch powodów- trzeba szkolić się też w 1os. a dwa, że w drugim Epizodzie znam już na tyle Lyrio, że jeszcze bardziej pogłębił bym postać. No i to ciekawe urozmaicenie.

Let's Go więc

Aha- mój ciężki ukochany blaster KSM-18 nazwę własną będzie "Kat" nie "Justus". Drobny szczegół, ale postanowiłem poinformować.

PS2: Zbroję po paru naprawach mam tą samą, ale zgodnie z korespondencją na PW zostaw usprawniony w serwomotory egzo-szkieletu w zamian za plecak skokowy, który spalił prawie całe plecy Khorta?
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 29-01-2019 o 20:50.
Pinn jest offline