Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2019, 10:45   #5
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Przeoczyłem, bo rzuciłem się wczoraj wieczorem lekko zmęczony do pisanie, że Ziggy odezwał się 3 godziny temu a pisał, iż ma być za kwadrans. Oczywiście nie będę zmieniał posta, są ku temu jasne powody.

Lyrio dopiero co wstał i mógł przeoczyć ten szczegół budząc się do życia papierosem i nie odczuwając niepokoju.

Po prostu w swoim poście opisz, że Lyrio przeoczył ten fakt. Być może w drugiej kolejce go sobie uświadomi. Napisz tak, żeby to uwzględnić.

Co do hełmu- posiada odsuwane mechanicznie klapy na szczęce, choćby po to by Lyrio mógł zapalić fajka. Nie pamiętam, żeby w Gwiezdnych Wojnach istniały oczywiście papierosy, ale zawsze może być w wielkiej i szerokiej galaktyce jakaś odmiany suszu do palenia. Pasuje Ci ten szczególik?

Dodatkowo hełm może posiadać wewnętrzny zapas powietrza na 15 minut

EDIT:

Pisałem na PW, ale dałem dużo informacji, więc przypomnę. Oprócz KSM-18 chciałem posiadać broń długą, kanoniczną w formie EE-3 czyli trzystrzałowym karabinie, którego używał choćby Boba Fett, wyposażonego w lunetę. Blaster snajperski z 1 Epizodu też może gdzieś leżeć zakurzony

Jeśli się da fajnie, by EE-3 posiadał również doczepiony jednostrzałowy granatnik (ale nie koniecznie musisz się zgodzić).


 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 30-01-2019 o 10:54.
Pinn jest offline