Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2019, 21:43   #49
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co Asmodian myśli o takich dywagacjach? Czy woli, żeby rozmawiały o tym postacie, a nie gracze, metagamingowo?
Możecie gadać między graczami tutaj, w doku, przez PW...w inny sposób jak macie(komunikatory..np.) o planach, informacjach, taktykach, kminach etc. Przy PBFie nie ma możliwości nie grać metagrowo, skoro tak czy siak musicie napisać składny post, jak się wasze postaci dogadują między sobą czy działają razem. Lub nie dogadują. Kłótnie czy spory też warto odegrać, bo też są częścią gry. Ważne, by jednak nie odgrywać postaci innych graczy, więc tu wydaje mi się oczywiste, że jak o pewnych rzeczach nie porozmawiacie na lini gracz-gracz, to będzie słabo z napisaniem czegokolwiek.

Krieger, bardzo dobre kminy. Część wymaga pomocy innych postaci.PWy, doki czy ten wątek może być gorący. Niektóre pomysły są na tyle konkretne, że nadają się do rozstrzygania, także wystarczy mi potwierdzenie w komentach, że Zak wykonuje to i to w tym i tym czasie.

Cytat:
Właśnie, jeszcze apropo tego, wydaje mi się, że każdy kto był niedaleko Stołka i wdychał te zarodniki, mógł się porozumiewać z innymi, którzy też je wdychali. Nie musimy chyba rozmawiać "przez" niego.
Zarodniki umożliwiają pewną ograniczoną telepatię. Działa to tak, że jak ktoś chce coś powiedzieć i mówi to w swoim języku, inni to rozumieją tak, jakby znali język.
Jak nie chce nic powiedzieć, nie mówi i go nie słychać. Oczywiście, dopóki Stołek jest w pobliżu. Jeśli go nie ma, męczycie się normalnie za pomocą języków. Chociażby scena w jadalni, czy scena u Ilvary, gdzie stołka nie było, i drowy gadały po swojemu.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 30-01-2019 o 21:49.
Asmodian jest offline