Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2019, 22:07   #16
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
- Może lubię nic nie wiedzieć? - odpowiedziała hardo pytaniem na stwierdzenie. - Chociaż to nieprawda, bo właśnie powiedział mi pan, że idziemy na spotkanie z proboszczem. - Popatrzyła na niego, gdy wyjmował kluczyk ze stacyjki. Uchwyciła wzrok lustrujący wnętrze mienia, które ma pozostać bez jego opieki. - Czy w takie sytuacji mogłabym się czegoś obawiać? - Chyba samej siebie – usłyszała w swojej głowie. - Poza tym mam kilkunastu świadków na to, że wyszliśmy razem, plus moje koleżanki, które dokładnie pana zlustrowały i będą w stanie podać szczegółowy opis policyjnemu rysownikowi – zaśmiała się. - Więc po cóż jestem potrzebna w tej wizycie? Będziemy dawać na zapowiedzi? Czy nie daj boże, ustalać termin jakiegoś pogrzebu? - nie miała pojęcia, skąd nagle zawitał u niej ten wisielczy humor?
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline