Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2019, 09:10   #7
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ok. Nałogów oprócz papierosów Lyrio raczej nie ma, choć pije umiarkowanie dużo, jednak nie na tyle, by zaburzało to jego zachowania

Spakowałem cały arsenał. Modle się do Bogów, żeby mechanicznie nader mnie nie obciążał, ale postanowiłem wziąć po namyśle również snajperkę. Pamiętam jak zapomniałem o niej na Endeergadzie i tym razem nie popełniłem tego zapominalstwa ;D

Pojawia się również wzmianka o przyborniku medycznym, jednak w KP nie mam tej umiejętności (chciałem, żeby po aktualizacji Ziggy nieco mnie nauczył pierwszej pomocy). Pisałem o tym pakiecie w PW. Zawsze Neela i oczywiście mój wierny droid mogą mieć skille lecznicze.

Chcę być po prostu przygotowany, skoro mamy pełną mechanikę

Nie bój się, nie pójdę w stronę over-power'u. Chodzi po prostu o przygotowanie

PS: Dzięki za dodanie wszystkich KP. Neela również będzie taką posiadać? Chciałbym nieco bardziej znać jej profil umiejętności skoro będziemy współpracować (mam nadzieję, że przez większość sesji, bo fajnie rozwinąć nową znajomość).
 
Pinn jest offline