Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2007, 21:36   #50
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Yaneks daj spokój. Sama jestem kobietą więc nie mów mi tu o wulgaryzmach względem kobiet, dobrze że jesteś porządny i mam nadzieje że ty tak nie mówisz o kobietach ale to jest tylko gra a moja postać nie lubi prawie nikogo w tej wiosce a już kobiet szczególnie (poza Lisą oczywiście). Jeśl rażą Cię wulgaryzmy to przepraszam ale Joachim jest pełen złości i nienawiści której nie pokazuje po sobie więc musi ją jakoś wyładować.
Szarlej oki zaraz poprawię post. Wezme pod uwage równiez ostatni post Yaneksa chociaż wydaje mi się on dziwny. Yaneks przed chwilą zamknęłam Ci drzwi, Ty chciałeś nas zamknąć i się wściekasz na nas a teraz oferujesz pomoc ryzykując swoją prace i status w straży Troche dziwne.
Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline