Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2019, 21:10   #42
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Drodzy gracze/współgracze/MG(niepotrzebne skreślić), mam spory problemik natury prywatnej od wtorku zostałam w pracy przeniesiona do innego działu, by tam zastępować braki personalne. Na nowym stanowisku pracy niestety ale mam o wiele więcej na głowie, niż do tej pory. Stan ten potrwa... na czas nieokreślony. Tak długo będę na owym zastępstwie, aż firma znajdzie nowego pracownika/pracowników, by owy "kulejący" dział podreperować.

W związku z tym, niestety, niestety, niestety, ale mam ograniczony mocno czas internetowy. Z niczego nie rezygnuję, niczego nie zawieszam, po prostu was informuję, że może być z moją aktywnością różnie. To tyle z tych wielce optymistycznych nowin

Ale żeby nie było, że sama zwiecha w tym poście... trzymajcie się ciepło w te mroźne dni!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline