Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 13:15   #1071
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tiaaaa odgrywanie - odgrywaniem, ale jak ktoś ma jakieś 'ale' co do podejmowania decyzji przez osoby ktore odpisują jako pierwsze to może chociaż mały komentarz (umieszczony przed terminem odpisu).
Wolnego. Moja postać komentuje zachowanie postaci w grze, w określonym miejscu i z określonego powodu. IMO nie gra się komentami tylko postami. Nie widzę innej możliwości, aby moja postać skomentowała działania innej postaci inaczej, niż postem, i to właśnie robi. Akcja jest w tej scenie dosyć dynamiczna, i raczej nie wyobrażam sobie sytuacji, w której moja postać miałaby czas na długie dyskusje z inną postacią, więc IMO jasne jest, że pierwszy działający determinuje w pewien sposób akcje innych. Chyba, że mielibyśmy czas zaplanować jakiś atak, czy ułożyć plan. Tak to widzę.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline