Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 14:10   #1076
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
jeśli chcesz dawać posta na końcu, po wszystkich
czasami nie mam takiego wyboru, wiesz, praca, dom, rodzina...granie to rozrywka.

Cytat:
Oczywiście jeśli chodziło Ci nie o inne plany, a o pokazanie "wy jesteście tchórze, a ja jestem twardziel...", to nie mam żadnych zastrzeżeń.
Patrząc po postach, nie wszyscy chcieli uciekać...więc może umówmy się na przyszłość, że ucieczki też zapowiecie, aby każdy mógł zadecydować, ok?
Ale jeśli chodzi o kontekst, tak, Reinmar mógł zrobił osobistą wycieczkę do von Dohny, który rzekomo również szlachcicem jest. Zawsze mogą się strzelać lub stanąć gdzieś i się pociąć, jeśli von Dohna jest urażony.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline