Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 19:17   #1104
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Poza Morelem nie widziałem by ktokolwiek wpisał swoje zakupy do karty. Byłem miły i uzupełniłem za Was, ale następnym razem jak nie będzie czegoś w kartach uznam, że tego nie macie.

Kasę z wpisów Olega i Stalowego rozdałem zgodnie z życzeniem, rozwinięcie Gustawa też wpisane.

A, i znów jesteście przeciążeni (łącznie o ponad 2000 obciążenia, czyli o ponad 20%!) - na szczęście Komtur wykupił logistykę Bertowi i uznałem, że to Was trochę ratuje. Uznałem też, że Bert i Gustaw zrobili jedne zakupy, a nie tak jak deklarowali, każdy osobno, bo wtedy byście nie wyszli z wioski.

Nie przesunąłem akcji zbyt daleko, bo dalej nie mam pojęcia co zamierzacie. Deklaracje Hakona pojawiają się po dwie na kolejkę, żadna nie jest związana z poprzednimi, a reszta nic nie deklaruje odnośnie poruszania się.
Ostatnio Hakon stwierdził, że idziecie na zachód, w Góry Szare. Wspomniał też o dwóch wysłannikach, a jedynym miejscem gdzie wysłannicy mogliby wejść po drodze z Lauben do Gór Szarych jest Simbach. Choć bardzo kusiło mnie, żeby przesunąć czas o trzy dni i zapytać co zamierzacie robić w Górach Szarych.
Przypomnę jedynie, że obecnie oddalacie się od celu, a Wasz czas na wykonanie zadania jest ograniczony i zmarnowaliście już 1/3 czasu na przebycie może 1/5 trasy.

e: Za to spotkaliście najlepszych garncarzy w Wissenlandzie, ostatnio była o tym dyskusja
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 01-02-2019 o 19:52.
hen_cerbin jest offline