Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2019, 01:36   #116
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 12 - VIII.31; południe

- Ok, no to post jest to czas na komenty :> Co do terminu myślę, do cz. 07.II.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy
- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;



PD




- Dhagar 10 PD za decyzyjność, zwiad i ciekawe dialogowanie się z BN-ami.



Omówienie




- Generalnie zwiad się właściwie udał. Marcus i Riacardo przeszli cały zalany kawałek i wrócili bez przeszkód mniej więcej do zakrętu.

- Z zakrętu widać to samo co wcześniej widzieli gdy szli w przeciwną stronę czyli samotny samochód na zalanej deszczem drodze. Samochód stoi nieruchomo i bez świateł czyli podobnie jak poprzednio. I w tym samym miejscu co poprzednio.

- Od zakrętu do samochodu jest ok 0.5 km +/- 100 m. Większość tej drogi jest jeszcze zalana chociaż woda jest tam dość płytka i na zalanym asfalcie sięga do kostek.

- Taka odległość i warunki utrudniają dostrzeżenie szczegółów. Rzuca się jednak w oczy, że drzwi od strony pasażera są szeroko otwarte co jest dość dziwne bo nie widać abu ktoś wsiadał czy wysiadał. Deszcz zalewa szyby więc trudno dostrzec cokolwiek co się dzieje za tymi szybami.


---


- Chyba tyle ode mnie. Coś byś chciał wiedzieć, zapytać czy zadeklarować to się nie krępuj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline