Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2019, 04:36   #452
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 2 - 1940.III.14; Paryż

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 07.II. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa


- W turze minęła niecała godzina. Czyli zaczynacie turę ok 04:00. Ot, ustawiłem post chronologicznie w zależności od wybranych punktów do zwiedzania na trasie wycieczki po atrakcjach Paryża

- Jeśli chodzi o wgląd w dossiere kpt. Alliera to może być to trudne. DB jak każda agencja wywiadowcza z natury jest niechętnia udostępniania obcym tego typu danych. Sama Spectra nie wiadomo czy coś ma na ten temat skoro w ciągu ok 3-4 h dowiedzieli się o całej sprawie, ściąnęli z miasta zespół i wysłali go do Paryża. W takiej awaryjnej sytuacji trzeba się liczyć z improwizacją.

- Jakby co to w realiach epoki za środki komunikacji np. z centralą w Londynie stanowią głównie aparaty telefoniczne w budkach czy urzędach, większych hotelach, telegrafy i przesyłki priorytetowe. Tak w największym skrócie.

- Dzielnice Paryża dla wygody zakładam, że są takie jak obecnie, i mają numeryczne nazwy. Pomniejsze rejony mają nazwy własne czy po prostu nazwy ulic. Tak zaznaczam na wypadek jakby coś było niejasne. Podobnie jest z komisariatami które są oznaczone numerem swojej dzielnicy. Przynajmniej te główne. Tam gdzie zatrzymał się George to po prostu po naszemu "Komisariat nr.1" w Dzielnycy 1-ej

- Co do sytuacji w poście no to George ma do dyspozycji sprawę do załatwienia na komisariacie. Ma legitymacje policyjną i polecenie z prośbą o współpracę oraz namiar na konkretną sprawę. Zapewne będzie musiał pokazać te papiery, zwłaszcza, że jest w cywilu.

- Ken jest ledwo parę ulic dalej. Zastaje ekipę dochodzeniową przy pracy. No i też jw. czyli ma pole do popisu. Jest ciemna noc więc no właśnie jest ciemno, bez latarki czy podobnego źródła światła trudno cokolwiek dostrzec. A co do detali to ten sam adres gdzie zginęli poprzedni BG to mam nadzieję, że coś pamiętasz z opisów okolicy

- Dziewczyny jako, że były na końcu trasy wycieczki to dołączył do nich Sorene. Więc etap legitymizacji władzy poszedł dość gładko. No i dotarły razem z Francuzem i pracownikiem kostnicy do ciała zabitego policjanta. Na pierwszy rzut oka wygląda na bezpośrednie trafienie w głowę z broni małokalibrowej.

- Jakby co "bosh" to slangowa nazwa Niemca, głównie we Francji i traktowana jako obraźliwa, coś jak u nas Szwab czy Fryc.


---



- Ode mnie chyba tyle. Jak coś to pytać i deklarować śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline