Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2019, 21:35   #487
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Szukałem jakieś wady do postaci,a ta wydaje się zabawna plus można fajną historie do niej dopisać XD
Brzmi nieźle, póki nie zaczniesz zastanawiać się nad konsekwencjami Jinxed. Przekleję z Wiki, by cała drużyna mogłaby sobie popatrzyć:

Cytat:
All misses have 50% chance to be "upgraded" to a critical miss. This applies to every single entity in the game.
Łopatologicznie: każdy spudłowany atak (seria naboi z automatu, pojedyncza kula w półautomatach/repeterach, dowolny atak bronią miotaną, Unarmed i Melee oraz bez broni) to rzut monetą, czy będzie to Critical Miss. Efekt ten rozciąga się na wszystkich walczących - Twoją postać, postacie całej reszty drużyny i wszystkich wrogów / neutralsów / sojuszników. Bez znaczenia kto ma ile Luck.

Przykładowe efekty Critical Miss to - utrata Action Points w następnej turze, utrata tury (lub tur), utrata reszty amunicji w magazynku, upadek na pysk (albo plecy), upuszczenie broni, zranienie się (raczej lekka rana), efekt Crippled na losowej części ciała, eksplozja/rozwalenie broni (nie do naprawienia) + poważniejsza rana. U nas w stołowym erpegu na pewno też byłoby zacięcie broni palnej.

Oczywiście ja jako MG mogę na taką postać zezwolić. Mi to ryba.

Ok, ja kamień w wodę rzuciłem. Zobaczymy, jaka będzie reakcja.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 02-02-2019 o 21:40.
Micas jest offline