Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2019, 01:29   #205
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 22 - 2037.II.25; śr; ranek

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do pt. 08.II. Czyli ok roboczego tygodnia na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Skany)



- No to tura pykła :> W grze minęły ok 3 doby: od nd rano do śr rano. Niedziela zeszła dość relaksacyjne jak coś chcesz możesz na ten niedzielny wątek poświatotworzyć. Wieczorem posłano drona i ekpię jaka rozstawiła kamery.

- Ale tak naprawdę robota zaczęła się od pn rano, wtedy na miasto ruszyli wywiadowcy i za te 10 barteru dowiedzieli się na tyle aby zawężyć podejrzany obszar z całych koszar do dwóch najbardziej podejrzanych budynków.

- Focia tych budynków to współczesna, innej nie znalazłem. Ma pi x oko pokazywać jakie to budynki. W sesji to raczej na to trzeba by nałożyć filtr postapo dwóch dekad opuszczenia i szabrowania. Przy pomocy GM możesz sam się rozeznać w okolicy, to Jefferson Barrack, koszary National Guard. Ino w grze na to właśnie filtr postapo trzeba by nałożyć

- No i pytanie: Co dalej? Kamery z drona czy na zewnątrz raczej będą miały trudność ze sprawdzeniem wnętrza budynku o ile rzecz nie będzie tuż przy oknie czy innych tego typu okolicach. Więc chciałbym wiedzieć w tej turze co dalej. Czekacie, robicie coś, jak tak to co itd.


---


- No i chyba z mojej strony to tyle. Jakby co to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline