Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2019, 20:17   #25
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Może żeby nie być zupełnie gołosłownym powiem, że marzy mi się wykorzystanie konceptu kapłana/czarodzieja który jednocześnie jest (z tytułu) rycerzem w płycie, bo podoba mi się że w piątej edycji tak można.
Sam mam w zakamarkach pamięci pomysł na elfa czarodzieja/kapłana Labelasa, któremu udało się przetrwać zagładę Odciętej Dłoni przez zapieczętowanie się w jakiejś książce, czy innym przedmiocie. Ah... pomysły

Swoją drogą mała uwaga dla wszystkich: Bądźcie rozsądni podczas wybierania języków, które znają wasze postacie. Serio, co chwila ktoś z piekielnym, albo otchłannym i to troszeczkę z czapy przysłowiowej. Jeżeli nie jesteś demonologiem, czy kimś podobnym to tego typu narzecza jest trudno poznać. Proszę po prostu o podejście z głową i minimum logiki.

AKTUALIZACJA (05.02):
  • Koime = historia + niepełna mechnika (elf mistyk)
  • Asderuki
  • Lynx Lynx
  • Asmodian
  • Draugdin
  • MrKroffin
  • Morfik
  • Wenzel = koncept (człowiek wojownik)
  • Singoras
  • Krieger = koncept + niepełna mechanika (człowiek kapłan/mag)
 
Zormar jest offline