Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2019, 22:12   #457
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok, małe sprostowanie po paru pw z Frostem.

1 - W aktach jakie otrzymaliście nie było zdjęcia kpt. Alliera. Najwyżej słowny rysopis. W tak krótkim czasie nie zdążono by przesłać zdjęcia i porządnych akt przez Kanał.

2 - Dla francuskiej policji, przynajmniej na poziomie komendanta/szefa zmiany komisariatu, czwórka Agentów Spectry to prawie na pewno czwórka brytyjskich wywiadowców którzy pospołu z DB mają odnaleźć zagubione pojemniki z gazem (czyli ciężką wodą) jakie sprowadzili tu niemieccy sabotażyści. Przy okazji odnaleźć trójkę zaginionych agentów wywiadu (Gabrielle, John i Allier) którzy zniknęli razem z tym transportem "gazu".

3 - Dla szeregowych policjantów i innych czwórka agentów to czwórka brytyjskich policjantów jacy mają odnaleźć dwójkę zaginionych obywateli korony brytyjskiej. Otrzymane w Londynie papiery pozwalają "policjantom" działać gościnnie na terenie Francji.

---


- Przepraszam za ewentualne zamieszanie ale mnie wydawało się to jasne i czytelne Ale wymiana pw z Frostem uświadomiła mi, że może Wam niekoniecznie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline