Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2019, 09:34   #27
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
https://www.smithsonianmag.com/histo...est-180968013/

ciekawy temat (w sumie wybiegający tez poza postapo)

Ogólnie to mam wrażenie że dla wielu graczy i mg nie ma nic dziwnego w tym że BG wjadą do centrum miasta w pełnym rynsztunku bojowym. Tymczasem nawet na dzikim zachodzie w wielu miastach chodzenie z bronią było poddawane regulacjom prawnym albo co ciekawe objęte pewnymi tabu (jeden rewolwer - ok, obnoszenie się z dwoma albo z bronią długa - cytując Rio Bravo "znam tylko dwa typy ludzi noszących dwa colty, ci którzy szukają problemów i ci którzy przed nimi uciekają)

Zreszta chęć wprowadzenia pewnych regulacji w sytuacji gdy do miasta regularnie zjeżdzają grupki poganiaczy bydła żeby schlać się i odwiedzić dom publiczny i w przypadku dostępu do broni każda bójka mogłaby się przerodzić w strzelaninę

więc jestem pewien że zachowania tego typu były by totalnie nieakceptowalne.

Wracając do dzikiego zachodu, bardzo czesto posiadano oprócz broni głównej także mniejsze kieszonkowe pistolety badź rewolwery które noszono skrycie (ponieważ przedstawiciele prawa nie zajmowali sie zazwyczaj wyrywkowymi kontrolami)

Jestem ciekaw czy stosujecie jakieś rozwiązania tego typu i jak gracze przyjmują ten jawny gwałt na ich potrzebie nosznia na sobie 40kg broni i pancerza 24/7 (i podejrzliwość, wszak jak MG mówi że mijacie pasącą się przy drodze krowe to WIEDZ ŻE ZCOŚ SIĘ DZIEJE)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem