Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2019, 13:01   #31
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jesli chodzi o paladynów to to akurat nie byłoby niczym dziwnym, obyczajem rycerskim było wjezdzać do miasta w pełnym rynsztunku gorzej z innymi klasami społecznymi.
- Chodziło mi raczej o to, że łażenie z całym, kompletnym ekwipunkiem to taka trochę erpegowa tradycja i ze stołów i z PC.



Cytat:
Ogólnie problemem byłoby przyzwyczajenie graczy do tego że to ani trochę nie jest zasadzka na BG albo przejście w tryb "bazy" jesteście tu tylko żeby załatwić nową misje i kupic ekwipunek.

oczywiście ta kontrola moze się ograniczać do broni długiej i nadmiernie widocznej (masz zdać karabin i pistolet w kaburze na udzie nie będziemy cię macac czy nie masz jakiegoś małego pistoletu w kieszeni kurtki)

Ale ciekawe też może być wyciagnięcie graczy ze strafy komfortu i zobaczenie jak ten BG który wszystko ma wpakowane w snajperzenie będzie sobie radził z malutkim rewolwerem.

Kolejną sprawa moze być "miekkie" regulowanie "ok miałeś trzy kolejki więc albo oddajesz mi broń do rana albo nie polewam następnych"
- No właśnie, i dokładnie jak mówisz, tego typu ruchy na sesji, mimo że pewnie mogłyby być całkiem zgodne z logiką świata gry to budziłyby zapewne opór wśród Graczy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem