Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2019, 16:17   #745
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Albo zapomniałem, albo nie wysłałeś, teraz nie dojdziemy już, bo ja też już kilka razy czyściłem skrzynkę.
Co było w tych kilkunastu słowach?
Już pamiętam. Wahałem się między dwoma wersjami PW i w końcu mogłem żadnej nie wysłać:/

Początkowo myślałem o:
Cytat:
"Wróbel darowuje Dzierzbie połowę udziałów w statku "Medera". Darowizna dojdzie do skutku (tu data za 3 miesiące) o ile darczyńca będzie nadal żywy" i podpis.
żeby się zabezpieczyć, ale potem pomyślałem, że będzie zabawniej jeśli napisze takie coś:

Cytat:
"Transakcja zostanie unieważniona jeśli do (tu data za miesiąc od dnia PO transakcji) obecny Kapitan nie dostanie (tu koszt połowy statku) " i podpis.
Dzierzba miała zrozumieć, że chodzi o to co już Kuba zapłacił, ale dokument wcale tego nie mówi. Kuba zapłacił wcześniej, więc skoro jest późniejszy dopisek to musi chodzić o nową płatność. Przynajmniej taki był plan.

Czytając Twój poprzedni post pomyślałem "haha, złapała się", ale potem się zdziwiłem, że zamiast przekazać dobre wieści Kapitanowi (że odzyskał pół statku) pojawiły się jakieś groźby prawne.

W razie czego nie będę miał pretensji, jest możliwe, że PW nie wysłałem, a w każdym razie nie mam na to dowodów.
Było pisać otwartym tekstem na forum, zamiast robić niespodzianki.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline