Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2019, 14:10   #1472
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Luty okazał się dla mnie miesiącem pełnym wyzwań. Jak pisałem wcześniej od 11 wylatuję za granicę służbowo i nie będę mógł ciągnąc sesji. Niedawno dowiedziałem się, że w kolejnym tygodniu też będę siedzieć za granicą, a gdy wrócę będzie na mnie czekać masa zaległości z dwutygodniowej "nieobecności".

Już teraz bardzo dużym problemem jest sklecenie dla Was posta. A czas pomiędzy wyjazdami poświęcę rodzinie. Dlatego chcę zawiesić sesję do 1 marca.

W najbliższy weekend postaram się napisać dla Was posta, ale jego rozwiazanie będzie stawiać na dialogi, więc i tak dalej nie ruszymy. Płock będzie chciał rozmawiać z biskupem/kasztelanem/rannymi inkwizytorami. Brok z Dobromirem.

Także oficjalnie macie ode mnie wolne do końca miesiąca.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline