Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2019, 16:27   #44
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Ja i kłopoty? Kiedy niby ostatnio w jakieś się wpakowałem? - Zaśmiał się Bosch. - Nic mi nie jest. Nie zasnę przecież w pół kroku. Przejdziemy się, zobaczymy świątynie, może miejscowi wskażą jakieś inne podejrzane miejsce i wcześnie wrócimy żeby zjeść, odpocząć i może zaplanować jakieś przyszłe działania. Może być? - Zaproponował kompromis.

Ostrożnie sięgnął po miecz, starając się nie wykonywać gwałtownych ruchów żeby nie przeszkadzać Morwenie w pracy.
Ostrze było w niezłym stanie, ale nieco suche jak na obecną pogodę. Bosch przesunął palcem po inkrustowanym symbolu trzech złotych ptaków pod jelcem i po chwili zabrał się za oliwienie klingi przygotowanymi szmatkami i olejem.

- Dzięki Morweno za pomoc z tym opatrunkiem. Zawsze lepiej jak takimi rzeczami zajmuje się ktoś wprawiony w rzemiośle.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline